2014. január 4., szombat
Eljött az idő...
2013. december 29., vasárnap
1 munkás + 3szabad + 1munkás + 2szabad + 2munkás + 1szabad + 2munkás + 3szabad
2013. december 24., kedd
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
sokmindenkimaradt...
2013. december 6., péntek
Most ez...
És pillanatnyilag én vagyok a kis hölgy :)
Ma itt munkaszüneti nap van, igaz, nem Mikulás, hanem az alkotmány napja alkalmából.
Én meg a reggeli teámhoz gyertyával fűtök ;)
Bali még alszik, bár tudnám, hogy csinálja!!! Mikor én kimásztam a ágyból, azt mondta, akkor már menjek le futni... Az eszmefuttatás is számít vajon?
Reggel egyszer már ő is felébredt, és megtapasztalhatta, hogy a Mikulás koszos csukába csak csokipapírt tesz. Még virgácsot se. De mégis jófej volt az Öregmiki, máshová azért rejtett el neki vmit :)
2013. december 4., szerda
Talán most elérte végleges formáját
Nem tudok elszabadulni a témától, de ha egyszer most érkezett meg a tökéletes kiegészítőnek bizonyult szalag...
Mellesleg egy halom szép és finom dologgal együtt érkezett, ezúton is köszönjük a minden jót rejtő csomagokat!
2013. december 3., kedd
2013. december 2., hétfő
Alapanyagok - pipa
Itt nem divat adventi koszorút készíteni... Így alapanyagokat sem olyan egyszerű talalni. Még szerencse, hogy újra megnyílt a Feria de Santa Lucia a Katedrális előtt - be is vásároltam!
Kissé ugyan megkésve, de lesz adventi koszorúm :) El is kezdem ma... Gyertyát ugyan még nem találtam szépet, de addig is! Úgy képzeltem, természetes lesz. Idén sem szeretnék fényeset, csillogósat, pláne nem villogósat. Inkább termések, gyertyából is inkább legyen kicsit csúnyább, de ne hupikék. A színek közül eddig csak a zöld, barna, kicsi piri van meg. Sokat nem is szeretnék ezen változtatni.
Jön a kariiiiiiii!
Viszont nagyon furcsa leírni, hogy máris december van...
